Boya Badana

Hizmetlerimiz

Boya Badana
Boyada ustalık ister Çorlu Yapı Dekorasyon işinin ehli usta ekibi ile gerekli tadilat ve dekorasyon işlemleri sonrasında sizlere modern boya çizgilerinin esrarengiz büyüsünü sunar.

Su bazlı plastik tavan / duvar boyası : Klasik bir boya çeşididir hemen hemen her yere uygulanır. Kullanımdaki amaç pratik ve ekonomik olmasıdır. Amatör ve profesyonel kullanımlarda büyük tercih sebebi olmuştur.

Su bazlı silikonlu / akrilik dış cephe boyaları : Su geçirimsizlik özelliği ve yüksek esneme kabiliyeti ile binalarınızı suya güneşe dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma performansı sağlamakla beraber dekoratif bir boya çeşididir.

Su Bazlı Boya Kullanıldığı Alanlar : İç ve dış cephe uygulamalarında nem ve güneş etkilerine son derece dayanıklı bir üründür. Bunun yanı sıra ahşap ve ahşap ürünleri, sunta, mdf, beton, gazbeton, kara sıva, alçı sıva, alçıpan gibi beton ve ahşap esaslı yüzeylere dekoratif ve koruyucu amaçlı uygulanır. Kokusuz olma özelliği ile profesyonel ve amatör kullanımlarda tercih sebebidir.

Sentetik Bazlı Boya Kullanıldığı Alanlar : İç ve dış aksamlarda bina cephe dekoratif uygulamalarda , demir, metal ferforje, ahşap yüzeylerde, pas ve korozyon önleyici olarak kullanılması yanı sıra yarı mat ve yarı mat olmak üzere dekoratif bir boya çeşididir. Ahşap koruyucu astar ve verniklerde sentetik ürünler kullanılmaktadır.

Selülozik boya , kullanıldığı alanlar : Ahşap, metal gibi mukavemeti yüksek aşınmalara dayanıklı olması bakımından selülozik boya ürünleri profesyonel anlamda kullanılmaktadır poliüretan vernik / parke cila otomotiv sanayi gibi alanlarda selülozik ve akrilik yüksek dirençli boyalar kullanılmaktadır.

Boya seçerken kalite ve ürün performansı bakımından dikkat edilmesi gereken bir hususta zemin ve uygulama yapılacak alana en uygun ürün teminidir. Her boya her yere uygulanamaz. Gerekli teknik destek ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.