Duvar Bölme

Hizmetlerimiz

Duvar Bölme
Birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir.

Bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir hale getirmek için kullanılır. Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir.

Bölme duvar sistemleri ofisinizde estetik ve fonksiyonel bir ofis bölme oluşturmanın en modern yoludur. Bu sistem mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir. Güneş alabilir açılıp kapanabilir istenildiğinde güneşin zararlarından korunabilir. Son derece kullanışlı olan bölme duvar dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yetmişe yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur.

ALÇIPAN BÖLME DUVARLAR :

Geleneksel yapı tekniklerinde duvar yapımında kullanılan kerpiç, tuğla, ytong, bims vs. gibi malzemelerin yerine alçıpan (alçı plaka) kullanımı yaygınlaşmıştır. Kara sıva gibi meşakkatli bir işi tamamen üretimden kaldırdığı gibi alçı kullanımında da büyük tasarruf sağlamaktadır.Aynı zamanda binaya geleneksel malzemelerden çok daha az bir yük bindirmektedir. Alçıpan plakaları çelik veya galvaniz bir taşıyıcı sisteme vidalandığından, alçıpan duvarlar deprem açısından oldukça güvenlidir. Zamandan büyük tasarruf sağlayan bu sistem aynı zamanda ekonomiktir.